«ЭКСПРЕСС объявления»
В Избранное
VK OK mailru FB LI TW LJ
Поделиться информацией с друзьями
Купити шипи від птахів, протиприсадні шипи «Игла 33 М»
Купити шипи від птахів, протиприсадні шипи «Игла 33 М»
Протиприсадні шипи – найбільш гуманний, а також простий і лояльний метод боротьби з птахами, що розташовуються на карнизах і підвіконнях, кондиціонерах і вивісках, а також балконах. Засоби, що застосовуються раніше, мали непрезентабельний зовнішній вигляд. Сучасна професійна серія шипів від птахів «Игла 33М» створена так, що практично невидима з відстані кількох метрів. Шипи, відрізняються ще і гнучкістю, їх можна встановлювати на поверхні будь-якої форми. Шипи міцні, а також стійкі до змін погодних умов. Протиприсадні шипи легко кріпляться за допомогою клею або будь-яких кріпильних елементів, що дозволяє в найкоротший період часу вирішити проблему краси і доглянутості фасаду.
Протиприсадні шипи (антиприсадные голки) від птахів захищають від голубів, горобців, ворон, чайок і будь-яких видів птахів. 100% ефективний засіб проти будь-яких птахів - після розміщення шипів птахи не можуть сісти на поверхню, яку антиприсадные голки захищають. Антиприсадные голки ефективні також у випадках, коли ластівки або стрижі в"ють гнізда під дахом. Виготовлені з нержавіючої сталі. Довжина однієї секції 33 см.
Переваги
антиприсадні голки на 100% ефективні проти будь-яких птахів. Після розміщення шипів птахи не мають фізичної можливості сісти на поверхню, що захищається
шипи з нержавіючої сталі прослужать дуже довго, на відміну від шипів з платику
протиприсадні шипи, на відміну від інших відлякувачів птахів, не ламаються, не вимагають джерел живлення, обслуговування і т. д.
Антиприсадні голки дозволяють вирішити проблему і назавжди забути про птахів на балконі, карнизі, даху
Ціна однієї секції 50 гривень. Країна виробник: Україна.
Безкоштовна доставка по всій території України. Більш детальніше за телефоном


Сайт: Перейти на сайт...

Информация размещена/обновлена:
Смотреть похожие объявления
Смотрите также:
Похожие рубрики в других газетах: Продажа / Другие товары / Товары народного потребления / Ковель
Поиск похожих объявлений в других газетах: Купити шипи від птахів, протиприсадні шипи «Игла 33 М»